INSENERI AUTO OÜ

Inseneri Auto OÜ on 2007. aasta alguses loodud ja kiirelt arenev ettevõte. Tegutseme kaubamärgi „Imedepõld“ all.

Oleme spetsialiseerunud Land Rover, Range Rover, Nissan , Toyota ja Volvo maasturitele.

2013 aastal alustati firma tegevuse reorganiseerimist ja korrastamist. Alates 2013. aasta II kvartalist algas firma jaoks uus arenguetapp: palgati lisatööjõudu, avati firma uus koduleht, avati e-pood, ning asuti aktiivsemalt kasutama ka muid elektroonilisi müügikanaleid. Korrastati olemasolevad ärikontaktid, laiendati hankijate – partnerite ringi , ning sõlmiti palju uusi hanke-tarne lepinguid. Samuti optimeeriti maksimaalselt kasutatava kinnistu kasutusvõimlusi ning alustati ka aktiivselt olemasoleva kinnistu sihtotsrabe muutmiseks ja uue hoonestuse rajamiseks vajalike tegevusi.

2014 aasta majandusaastal toimus seoses töötajate juurde värbamisega ka majandustegevuse hoogustumine. Samas on majandustegevus jaotunud erinevate juriidiliste isikute vahel. Oluliselt on laiendatud kliendibaasi ja seda ka rahvusvahelisel pinnal (Balti- ja Skandinaavia riigid, Venemaa, Aafrika ja Ameerika ühendriigid). Seoses ilmnenud takistustega olemasoleva kinnistu arendamiseks alustati aktiivselt. uue ja tegevuseks sobilikuma kinnistu otsinguid,

Tegevuse laiendamiseks ja klientide paremaks teenindamiseks soetati 20115. aastal hoonestatud kinnistu Harjumaal Saue vallas, Ääsmäel . Renoveeritavas hoonekompleksis ja juurde ehitatavates osades saab olema üle 5000 ruutmeetri katusealust pinda mis jaguneb remondi-ja tootmispindade, laopindade, klienditeenindus pindade ja koolitusklassi ning olme- ja kontoriruumide vahel.

2018. aasta 1. maist tegutseme Harjumaal Saue vallas, Ääsmäel, kus on kaasaegsed töö-, oleme- ja klienditeenindus tingimused. Koos kasvavate töömahtudega oleme värvanud juurde teenindavat personali.

Ettevõtte on spetsialiseerunud maastikusõidukitele (peamiselt Land Rover, Nissan, Toyota ja Volvo) ja tegutseme järgmistes valdkondades:

*Eriotstarbeliste maastikusõidukite (s,h. väikeveokid, võistlusautod, ekspeditsioonisõidukid, tehnilise abi sõidukid, jne.) ehitame ja ümber ehitamine ning remont.
*Maastikusõidukite hooldus, remont ja taastusremont
*Maastikusõidukite müük, import ja eksport
*Maastikusõidukitele kasutaud ja uute varuosade ning lisavarustuse müük import ja eksport